poniedziałek, 12 listopada 2012

Prolog

Jesteśmy zwykłymi dziewczynami , na pozór normalnymi . Mieszkamy w Londynie , dokładniej w najbogatszej dzielnicy tego dla wielu osób jakże wspaniałego miasta . Chodzimy do jednej z najlepszych londyńskich szkół. Jesteśmy tam prawie niewidzialne, no może po to aby spisać pracę domową. Kiedy mamy coś do powiedzenia, jesteśmy zagłuszane, jakbyśmy w ogóle nie istniały . To boli i to bardzo . Nasz ulubiony zespół to One Direction . Nie jest tam mile widziany więc może stąd hejty na nas. Naszym największym marzeniem jest poznanie chłopaków. Znamy się prawie od dzieciństwa , tak na prawde to jesteśmy nie rozłączne . Mama Julie jest projektantką mody . Zaś mama Maggie jest modelką. Jesteśmy jak siostry, można nawet powiedzieć, że bliźniaczki . Julie nie ma rodzeństwa najważniejsza jest dla niej Maggie . Jej przyjaciółka ma jeszcze brata Luke'a . Czy chłopaki z 1D odmienią nasze życie ? Czy nie popadniemy  w nałóg ? Czy nie będziemy bały sie miłości i konsekwencji jakie przyniosą sprzeczki z rodziną ? To wszystko w kolejnych rozdziałach !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz