Z perspektywy Julie- Mamo ! Gdzie jest mój sweter ?! - wpadłam do naszego salonu . Był on dosyć duży, więc mój głos rozniósł się jak echo po pomieszczeniu.Jest ono urządzone dosyć nowocześnie . Przeważa w nim biel . Białe fotele , kanapy , zasłony . Nawet ściany . Nie mniej , jednak podoba mi się on . Bardzo lubię taki styl . Nie wiedziałam nawet gdzie szukać mojej części garderoby . Zaczęłam latać po salonie , jak opętana . Za 30 minut miałam na mieście spotkać się z Maggie . A nie byłam jeszcze nawet uczesana . Już nawet nie mówiąc o umyciu się czy malowaniu . Wbiegłam do kuchni . Potem do łazienki i znów do kuchni . Już nie wiedziałam co ze sobą zrobić . Postanowiłam pójść do pokoju odbyć podstawowe czynności i dopiero potem zająć się szukaniem . Skorzystałam z łazienki w moim pokoju . Wzięłam relaksujący prysznic , i zaczęłam się czesać . Nie myłam głowy , bo nie było na to czasu . Uczesałam się w wysokiego kucyka pomalowałam usta błyszczykiem a rzęsy tuszem . Nie będzie się przecież stroić jak na pokaz mody , to tylko spotkanie z przyjaciółką . W planach miałyśmy iść do Starbucks'a . Jak z resztą co niedziele . Nagle do mojego pokoju weszła , moja rodzicielka .
- Masz tutaj ten sweter . - poinformowała mnie .
- Dziękuje , jesteś wielka ! - krzyknęłam i zatrzasnęłam już za odchodzącą postacią drzwi .
Odwróciłam , się w celu dalszego nakładania na siebie części garderoby . Ale zobaczyłam na mojej ścianie obraz . A dokładnie panoramę Paryża . I w jednym momencie , wszystkie wspomnienia wróciły . Odejście ojca , zerwanie z chłopakiem , pożegnanie z przyjaciółmi . Pojedyncza łza spłynęła po jej policzku . Szybkim ruchem ręki otarła ją i zaczęła nakładać sweter przyniesiony przez mamę .
Była dokładnie 12.00 co oznaczało że mam 15 minut na dojście . Idealnie ! - pomyślałam i ruszyłam ku drzwiom .
No to mamy 1 rozdział . Jakiś takie krótki , ale to dopiero zapoznanie . Nn , na pewno będzie lepszy , bo napiszą go dziewczyny :D . Do następnego :* .
No to mamy 1 rozdział . Jakiś takie krótki , ale to dopiero zapoznanie . Nn , na pewno będzie lepszy , bo napiszą go dziewczyny :D . Do następnego :* .

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz